Usługodawca: Usługa e-rejestracji świadczona jest przez AMC ME DICAL Sp z o.o.z siedzibą w Warszawie (01-171) ul. Młynarska 42, NIP: 5273082525,, REGON: 526791394, telefon: 22-100-42-9 Użytkownik: osoba fizyczna rejestrująca wizytę z wykorzystaniem e-rejestracji.
Usługa e-rejestracji: polega na udostępnieniu możliwości elektronicznej rezerwacji terminu wizyty u wybranego specjalisty oraz dokonania płatności za tą wizytę Usługa e-rejestracji świadczona jest w drodze elektronicznej z wykorzystaniem formularzy udostępnionych on-line w ramach serwisu Usługodawcy. Usługodawca uprawniony jest do przesłania do Użytkownika wiadomości SMS lub elektronicznej w celu przypomnienia o terminie wizyty lub potwierdzenia przez Użytkownika aktualności wizyty Usługodawca uprawniony jest do przesłania do Użytkownika wiadomości SMS lub elektronicznej w celu przypomnienia o terminie wizyty lub potwierdzenia przez Użytkownika aktualności wizyty.
Użytkownik korzystając z Usługi e-rejestracji zobowiązany jest do zapoznania i zaakceptowania treści niniejszego Regulaminu. Usługa e-rejestracji odbywa się na zasadach opisanych w Regulaminie. W przypadku braku akceptacji Regulaminu, Użytkownik uprawniony jest do zaprzestania korzystania z Usługi e-rejestracji. Korzystanie z Usługi e-rejestracji wymaga od Użytkownika podania danych tj. imię, nazwisko oraz numer PESEL, które są niezbędne dla dokonania rejestracji terminu wizyty oraz numer e-mail i numer telefonu, które wykorzystywane będą w celu potwierdzenia rezerwacji terminu wizyty, przypomnienia o terminie wizyty lub potwierdzenia wizyty. Potwierdzenie wizyty za pomocą SMS lub wiadomości e-mail pozwala na zapewnienie sprawnej i efektywnej organizacji pracy specjalistów, w tym ograniczanie ryzyka powstania kolejek. Usługodawca może uzależnić potwierdzenie terminu wizyty od zapłaty części lub całości ceny za wizytę. W takim przypadku potwierdzenie wizyty nastąpi dopiero po uiszczeniu całości wymaganej płatności. Usługa e-rejestracji świadczona jest na rzecz Użytkowników nieodpłatnie. W przypadku przesłania wiadomości SMS lub e-mail z wymogiem potwierdzenia wizyty, Użytkownik zobowiązany jest w terminie 12 godzin od otrzymania wiadomości SMS lub e-mail, do potwierdzenia tej wizyty. W przypadku braku potwierdzenia w terminie skazanym w zdaniu poprzednim, Usługodawca może przyjąć, że Użytkownik zrezygnował z wizyty ze wszystkimi tego konsekwencjami Wymagania techniczne niezbędne do współpracy z systemem teleinformatycznym,którym posługuje się Usługodawca:
Użytkownika obowiązuje zakaz dostarczania treści o charakterze bezprawnym.
Realizacja Usługi e-rejestracji ma charakter ciągły. Umowa w zakresie świadczenia Usługi e-rejestracji zawierana jest w chwili kliknięcia przez Użytkownika przycisku „Zarezerwuj wizytę” po uprzednim wpisaniu w formularzu wszystkich wymaganych danych (oznaczonych czerwoną gwiazdką) oraz po zaakceptowaniu przez Użytkownika przynajmniej tych oświadczeń, które oznaczone zostały jako obowiązkowe. Umowa dotycząca Usługi e-rejestracji wygasa bez konieczności składania przez Usługodawcę i Użytkownika dodatkowych oświadczeń woli z chwilą: rezygnacji przez Użytkownika z terminu wizyty lub upływu wskazanego przez Użytkownika terminu wizyty, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej. Użytkownik uprawniony jest do wielokrotnego korzystania z Usługi e-rejestracji, w tym umawiania większej ilości terminów wizyt.
W przypadku zakupu wizyty za pośrednictwem Serwisu usg24.com , płatności dokonywane są przez Pacjenta za pośrednictwem serwisu płatności iPayPro S.A. ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, NIP 779-236-98-87, REGON 301345068, Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000347935 lub – w razie braku możliwości płatności za pośrednictwem serwisu płatności Przelewy24.pl np. z powodu awarii – za pośrednictwem przelewu bankowego na rachunek bankowy Usługodawcy w terminie wskazanym przez Usługodawcę wraz z przesłanym linkiem do dokonania płatności. W rzypadku braku płatności w wyznaczonym terminie Wizyta zostanie anulowana. Pacjent ma możliwość odwołania Wizyty za pośrednictwem Serwisu po zalogowaniu się do swojego konta lub telefonicznie pod numerem telefonu i w czasie do 24h przed wizytą.
Użytkownik ma prawo do składania reklamacji dotyczących Usługi e-rejestracji. Reklamacje składane mogą być w formie elektronicznej na adres: info@amcowork.pl lub pisemnie na adres: AMC MEDICAL sp. z o.o. Celem przyśpieszenia rozpatrzenia reklamacji, w zgłoszeniu reklamacyjnym sugerujemy podać następujące informacje dotyczące: danych kontaktowych Użytkownika, przedmiotu reklamacji, w tym opisu stwierdzonych nieprawidłowości, rodzaju i daty spostrzeżenia nieprawidłowości, w tym ewentualnego żądania Użytkownika związanego z reklamacją W przypadku, gdy zgłoszenie reklamacyjne nie będzie zawierało informacji pozwalających na rozpoznanie reklamacji, Usługodawca wezwie Użytkownika do uzupełnienia zgłoszenia reklamacyjnego w terminie 7 dni pod rygorem pozostawienia zgłoszenia reklamacyjnego bez rozpoznania, jeżeli przekazane dotychczas informacje nie pozwolą na rozpoznanie reklamacji. Rozpoznanie reklamacji następuje w terminie 30 dni od dnia otrzymania reklamacji przez Usługodawcę Pozasądowe sposoby dochodzenia roszczeń: w nawiązaniu do przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady nr 524/2013 z 21 maja 2013 r. w sprawie ODR w sporach konsumenckich, Usługodawca informuje niniejszym, iż w razie powstania sporu związanego z realizacją Usługi e-rejestracji, konsument może skorzystać z pozasądowego internetowego systemu rozstrzygania sporów (ODR) – platforma dostępna jest pod adresem: platforma ODR.
Stosownie do treści art. 6 pkt 1 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, informujemy o potencjalnych zagrożeniach związanych z korzystaniem z usług świadczonych w drodze elektronicznej: ingerencja osób trzecich w systemy teleinformatyczne i bazy danych (w tym przeglądanie, kopiowanie, modyfikacja i kasowanie danych), ingerencja w transmisję informacji w sieci teleinformatycznej, zainfekowanie systemu teleinformatycznego złośliwym oprogramowaniem (wirusy, robaki komputerowe, konie trojańskie, programy szpiegujące), wyłudzanie poufnych informacji (phishing), łamanie zabezpieczeń oprogramowania (cracking), przełamanie protokołów kryptograficznych wykorzystywanych w wymianie informacji pomiędzy systemami teleinformatycznymi. Wskazane powyżej zagrożenia stanowią wyłącznie potencjalne zagrożenie, które powinno być jednakże brane pod uwagę przez każdego użytkownika sieci Internet oraz korzystającego z usług świadczonych drogą elektroniczną Stosownie do treści art. 6 pkt 2 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną z późniejszymi zmian